KONTAKTY

Slunečný kraj - centrum UZDRAVENÍ PŘÍRODNÍ CESTOU
Dobrovského 1083
413 01 Roudnice nad Labem
tel: +420 737 777 037
info(a)kuzdraveni.cz
www.slunecny-kraj.cz
eshop: www.kuzdraveni.cz
 

O nás
O nás

 

Vítejte na stránkách našeho eshopu :-)

 

Naše firma byla založena v roce 2008. V této době jsme v Roudnici nad Labem založili Slunečný kraj - centrum UZDRAVENÍ PŘÍRODNÍ CESTOU. V našem centru poskytujeme terapie, které uleví, harmonizují a regenerují nejen tělo, ale také psychiku. 

V naší nabídce máme také přírodní produkty - čaje, mastičky, tinktury....

 

Aby se zboží, které nabízíme mohlo dostat i k Vám, založili jsme internetový obchod kuzdraveni.cz.

V našem sortimentu najdete nejen produkty na zdravotní obtíže, ale také na posílení imunity a detoxikaci.

 

 

Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme vybrat produkt, který je pro Vás nejlepší. Můžete nám zatelefonovat na tel: 737 777 037. Během dne se věnujeme našim objednaným klinetům a nemůžeme stále brát telefony. Nejlepší doba pro zavolání je 11,00-13,00 hod. a 17,00-19,00 hod. Můžete také využít kontaktní formulář, který najdete v sekci kontakty, nebo nám napsat email na info@kuzdraveni.cz. Odpovíme Vám hned, jakmile to bude možné. Můžete se také na nás obrátit prostřednictvím on-line chatu. Zapínáme ho v případě, že jsme přítomni a najdete ho v dolním pravém rohu našich stránek.

Nakupování v našem shopu je jednoduché. Návod najdete v sekci jak nakupovat. Zboží si můžete nechat poslat, nebo si ho vyzvednout v našem Slunečném kraji v Roudnici nad Labem.

 

Napište, zavolejte...těšíme se na Vás.

 

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

OTAxMTYwOT